21 Şubat 2012 Salı

FİMO VAZO


Bu vazoyu canım küçük kızım 8. sınıftayken yapmıştı.
Bardak benzinlikten dağıtılan eşantiyonlardan,  yapmak isteyenlere fikir verir belki.

Burası benim mutfağım, hazır ( biz henüz hissetmesek te) cemreler düşmeye başladı. Evleri çiçeklerle süslemenin zamanıdır.
Hepimize sağlıklı, neşeli günler diliyorum:)

6 yorum:

 1. ne güzel yapmış, minik ellere sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Fimo çalışmaları öteden beri ilgimi çeker. Hele 8. sınıftaki bir küçük hanımın yapması daha da güzel. Ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil
 3. Hamarat annenin hamarat kızları. Ne de güzel yapmış şekerpare :) Ellerine sağlık olsun tatlı kuzunun (büyüseler de bizim için hep kuzucuk olacaklar) Çok çok öpüyorum canımcım. Kucak dolusu sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. Yardımın için çok teşekkürler canım. Sorunu hallettim sanırım. Bu arada vazo çok güzelmiş, bayıldım. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel. Marifetli annenin marifetli kızı tabi :) Öpüyorum kuzuşunu :)

  YanıtlaSil
 6. Gelibolu17′nin hazırladığı

  “Çay,Kahve Bahane” etkinliğine

  24 ŞUBAT-9 MART tarihleri arasında

  http://elifindefterinden.com yani ben ev sahibeliği yapacağım…

  Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken “hadi çayı koy” geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen “sabah kahvesine geleceğim” deriz…
  Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız….

  “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!”

  Muhammed Mustafa (s.a.v)

  Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz
  Tariflerinize “çay,kahve bahane” etkinliği için Elif’in Defteri’ne gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp
  http://elifindefterinden.com adresimde yayınlayacağım
  Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkür ederim :)