21 Ekim 2015 Çarşamba

Kızıma gelinlik dikmeye cesaret ettim...Merhaba, pek çok blogger gibi ben de çoktandır suskunum. Evet yoğun günler geçirdim ama esas bloga uğramama sebebim ülkemde olan gelişmeler...İnsafı,vicdanı, izanı olan herkes gibi ben de yüzlerce ocağa ateş düşerken mutluluklarımı , uğraşlarımı paylaşmaya utanır oldum. Yoo paylaşım yapanlara da sözüm yok, bazen onca acının arasında içimi ısıtan arkadaşlarım da oldu. Tercih meselesi, ben tercihimi susmaktan yana kullandım.
Bir de bu ara blogumu yoruma kapatıyorum, yoğunluktan cevap yazamadığım için ayıp ettiğimi düşünüyorum. Başka bir sebebi yok.
Ayyy biliyor musunuz ben ne yaptım; daha astarlı bir elbise bile dikmemişken kızıma gelinlik diktim. Öncelikle tabii çok mutluyum , her anneye, her kıza nasip olmaz; şükrediyorum bu duruma...Kızımın beğenerek giymesi benim için en büyük mutluluk. Terzi mankenim bile yokken , kızım çoook uzaklardayken prova edememişken yine de alnımızın akıyla çıktık işin içinden.  Bana ooo dikersin sen diye destek olan tatlişkolarıma çok teşekkür ederim.
Resim yükleme ile ilgili sorunlar yaşadığımdan ancak bir fotoğraf ekleyebildim:(
Kuzularıma bir ömür mutluluklar diliyorum, darısı küçük kuzumun ve tüm dileyenlerin olsun :)